пʼятниця, 6 листопада 2015 р.

Золота осінь. Трішки знимок і просто купа настрою

Привіт. У Львові справжня золота осінь... закінчилася. Сьогодні такий туман, на відстані руки нічогісько не видно. В моємі місті холодно й волого. Перехожі повиймали з шаф свої чорно-сірі футляри, вбрали на себе і стало взагалі сумно. Але ж є у мене осіння листівочка і буквально на днях нас фотав Роман Пищик і є файнезні осінні фото. Але все поступово. Спершу листівочка.
У нас у Вензелику нове натхненне завдання. Неодмінно приєднуйтеся. А я вам покажу своє натхнення по цьому завданні.

вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Black and white. Achromatic mood.

Привіт феї. Сьогодні я хочу вам показати роботу на яку мене надихнув ніж від Меморі Бокс. От як побачила його, відразу закохалася. І ця любов вилилася у такий результат. Ахроматичний світ. Можна навіть сказати, що зоряне небо. Не так часто останнім часом маю час на листівки для душі просто так. Ця одна з них. Запрошую до перегляду моєї нової листівочки шейкера.

неділя, 25 жовтня 2015 р.

Результат блог-хопу і феєрія у папері.

Привітик. Спершу хотіла писати два пости, але бачу що з одним запізнилася (у мене металева відмазка... ремонт, їздили вибирати світильник, а потім на суші, а потім шаруділи листям а потім.....) Ну ви зрозуміли. Отож тягнути кота ні за що не буду і святково повідомлю (тут я вилажу на табуретку і скручую з формату А4 мікрофон-трубу), що переможицею карамельки стала.... стала : martinka74 . Щиро дякую кожному за ваші теплі коментарі, за ту гурму позитиву, яку ви мені подарували. Шлю вам теплі обійми і цілий оберемок сонячних промінчиків.
А сьогодні я ще хочу показати листівочку, яку створила для Вензелика і яка на днях була опублікована в блозі майстерні "Вензелик". Хто не читає блог то бігом підписуйтеся, там на вас завжди чекатиме купа натхнення від наших фей. А я вам покажу свою феєричну листівку.

понеділок, 12 жовтня 2015 р.

Пісня моря. Блог-хоп Вензелик&Фабрика декору.

Привіт. Як ж я скучила за блогом... за папірчиками... за всім тим чого мені так бракує. І якби не цей натхненний блог-хоп то скоро ще б папірчики не добула. У мене не тільки болячки, але й ремонт. В квартирі панує хаос і пошуки чогось мегапотрібного (коробочки з брадсами, або пружини для біндера) перетворюються на захоплюючий квест. Але незважаючи на всі труднощі (відходняк від операції триває і далі), я таки спромоглася на те аби підготувати щось цікавеньке (сподіваюся) та гарненьке (ви ж скажете правду).
Сьогодні у моїх мегаулюблених виробників майстерні чіпборду "Вензелик" та виробника всяких магічних штучок "Фабрики декору" стартує блогхоп з морською тематикою "Пісні моря". Кожен з нас зможе згадати своє літо, поринути у чудові спогади (а ще краще поділитися ними в коментарі), хай віддалено та відчути теплі промінчки сонця та шепіт хвиль. 
Цьогоріч моє море було просто нереальним. Незважаючи на нестепний вітер чудовий настрій мені забезпечувала моя улюблена Женічка Чунис та Галя Базюк (а ще наша дітлашня). Ми таки вибралися до води і вирішили, що на наступний рік братимемо з собою зо трійко маленьких (так з двадцятикілограмових) валіз зі скрапом. А що просто так вечори гаяти? А яким був ваш відпочинок? Ви пишіть/розказуйте, бо серед везунчиків буде розіграний приз (а може і серед найцікавіших історій).
Погляньте лишень яка смакота буде головним призом: (ех і чому я в цьому блог-хопі не можу прийняти участь аби позмагатися за приз?).
Сподобався приз? І мені. Отож запрошую поглянути яке ж натхнення я для вас пілготувала. А склався мені альбомчик. В моїй голові це було щось мегабагатодетальне, з купою слоїв, декору, секретиків і ващє щось круте прикруте. Але половину матеріалів я просто не змогла знайти. Тому не судіть строго (а я вам за це знимку майбутньої мрії, через яку всі ці незручності, вкінці посту покажу).
Обкладинка у мене на льоні. Обожнюю натуральні тканини. Альбомчик мав бути на пружині, але як ви вже зрозуміли вона тимчасово перебуває в гостях у Хаосу (дяка Богу, що біндер знайшла). Створити даний альбом мені допоміг чіпик від майстерні "Вензелик" та папір з колекції "Морська романтика" від "Фабрики декору" (а ще трафарети, текстрні пасти, спреї і т.д.)
 Якщо ви так, як я любите розглядати детальки, то наступні фото саме для вас (я не полінилася їх відфотошопити, бо люблю вас).

четвер, 24 вересня 2015 р.

Трішки прохань , листівка для Вензелика і роздуми

Привітик, мої хорошуліки. Бачу ви по трішки відписуєтесь від такої прикрої та депресивної мене. Настав той момент коли я не можу більше тримати в собі тих переживань що бурлять, бо вибухну. А я ж то не дуже вибухнути і хочу. Хоча подивитися з сторони було б цікаво.
Завтра (24,09,2015) мені робитимуть операцію. Якщо вірите в Бога і молитеся до нього, нагадайте і про мене. Про те, що мені шалено страшно і я мрію аби все вирішилося успішно. Бо не така страшна операція, як час в очікуванні на гістологічне дослідження.
Вибачайте за небагатослівність. У горлі застряг такий ком, що заваджає цокати по клавіатурі. Та що там цокати. Дихати заваджає.
Хочу показати вам листівочку яку робила для Вензелика. А вона не проста. Вона сіросонячна. По нашій новій палітрі. Чекаємо ваших робіт у нашому завданні. Отож запрошую до перегляду.

пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

я є... Крафтова листівка і першокласниця

Привіт. Давненько мене не було. Не буду вантажити вас своєю депресією і  купою проблєм і всяким іншим. Якось в однієї відомої скрапмайстрині вичитала, що блог не місце для шмарклів, сирості та нюнь і не слід його плутати з серветкою... тому залишу свою Ніагару для подушки, а вам покажу нову листівочку... не зовсім нову, але в блозі не показану.

понеділок, 15 червня 2015 р.

Прогулянка нічним містом влітку.

Привітик. Я сьогодні мегашвиденько покажу вам листівочку і біжу  до мами. Останнім часом я взагалі багато бігаю... Іноді просто хочеться спокою. Видихнути і прогулятися нічним Львовом. Позасмагати під теплом ліхтарів, напитись кави з вен міста і стати містом... Хоча ні... я хочу трішки спокою і гармонії.
Гайда до перегляду мого нічого літнього міста.

субота, 13 червня 2015 р.

Ягідне для Вензелика.

Привіт феєчки. Сьогодні я до вас з спонтанною листівкою, історію створення якої розповім.
Годинник вже дотікував останні хвилини перед північчю і я збиралася до перегляду сновидінь. Але раптом мені на очі трапився маленький шматок тканини. Хм... валяється собі чогось. Чого? Сеанс перегляду сну відклався автоматично, як тільки я подумала що тканинку можна призібрати, побризгати спреями, додати згори штампиків флори і трохи розмалювати. Дістала улюблений чіпик від майстерні Вензелик, підібрала флоріш і вже навіть забула, що хотіла було спати. З шальоним гуркотом на землю звалився різак. Прибіг чоловік і почав говорити, що всі нормальні люди вже сплять. Так це ж нормальні. Хм, а під диваном щось є. Це, певні рудий монстр Лялікс щось закачуляла. Так і є. Під диваном був розкішний синій гудзик. Потім я звісно його помалювала, побризгала і всяке таке. Тепер тільки я (а вже і ви) знаєте, що він був синім. 
А у вас буває, що роботи складаються самі собою? Ось побачили щось, що пасувало б викинути (ну кому треба маленький шматок тканини, дбайливо втятий дитинякою на спідничку для Барбі швидш за все). А в мене от від того клаптика сон, як рукою зняло. Я феячу. Дістала штампик та спреї від ТМ "Леся Згарда", розклала все на столі. Десь в процесі пробігав чоловік з фразою "ну ти ж тільки тут все поскладала, дай в порядку хоть переночувати". Який порядок? Ти о чьом? Заляпала спреями стіл, а Леся казала що вони стійкі. Им... буду терти спиртом. А чьо дєлать? 
От коли пре від клаптика тканини то можна зробити листівку за 15 хвилин. І навіть фен для ембосінгу не дуже потурбує сусідів після півночі. Вони у мене вже знають, що не можна втручатися у моє натхнення. Ну я що? Мені їхні ремонти і відбивання мнєса в сьомій ранку не дуже ж заважають. Ось така історія створення листівочки. До речі, не багато моїх робіт мені подобаються (передозування самокритичності), але ця... вона така, така кльова, літня, справжня і душевна. Отож запрошую у своє літо (в а справжньому літі є мухи... і на листівку одна з них прилетіла).
Настрочила я багацько, а тепер ходімо дивитися, що ж такого мені вдалося зробити з забутого дитиною шматку тканини на підлозі і ґудзика, яким бавилася наша киця.

пʼятниця, 12 червня 2015 р.

Карпатська стежка для Аграфки

Привітик. У мене скоро все буде добре, а поки я над цим працюю хочу показати вам листівочку-мрію. Як ж я хочу у Карпати. Лягти в свою улюблену річку, на свій улюблений камінь і нехай весь світ зачекає... Але світ не поспішає чекати, а чомусь дає стусанів, іноді внадмір болючих. Нині  втопила телефон... тепер на просушці, і ще купа всього навалилась... Але ж пост не про це. Так ось кажуть що мрії слід візуалізувати. Саме такою візуалізацією є листівочка яку я створила для завдання в блозі Аграфки. Буду рада, якщо моя робота  зможе вас надихнути і ви поділитися з нами  знимками своїх шедеврів.
Гайда до перегляду:

понеділок, 8 червня 2015 р.

Фабри для КСК

Привіт. Я забігла показати яку листівочку я робила для яскравого завдання у КСК. Приєднуйтесь, адже літо - це вибух яскравості і саме таким яскравим та надихаючим є завдання у КСК - пензлики та фарби.

неділя, 7 червня 2015 р.

Шафа. МК для Штампоманії.

Привіт феєчки. Сьогоднія хочу вам показати свої з доцькою витворялки. А робили ми шафу для ляльки. Отож не буду багатослівною а відразу покажу результат:

неділя, 24 травня 2015 р.

Море....

Привіт феєчки. Львів похмурий і злий. Місто, мабуть не виспалося і йому бракне кави у крові, а може кави і крові? Не знаю. Я знову почала писати вірші. Завжди коли мені кепсько на душі я пишу вірші. Це мій особистий рецепт втечі. Але сьогодні не про це. Яким би день не був - він прекрасний вже за те, що ми маємо шанс його прожити і зробити у ньому щось хороше. Даруйте посмішки і радість, і навіть зашмарканий і знекавлений Львів набуде нового змісту яскравих парасольок. 

А поки небо над моєю головою є сірим та недоречним я хочу показати вам листівку-мрію. Цьогоріч неодмінно маю наблизитись до води. Плавати я не вмію, але поборсатись рада. Хочу до моря, хочу до сонця, хочу до нічогороблення і весьденьвалання.  

До речі у нас в Вензелику саме зараз є активним морське завдання. Прийматей участь та вигравайте призи. А яким є ваше море? Моє з білою піною, переливом хвиль та мушлями з перлами. Отож гайда дивитися листівку.


 Створювати листівочку мене допомогли мої вірні помічники. Чіпики від Майстерні "Вензелик", трафарети, паста з піском, пісок та паєтки від "Фабрики дкеору" і голубий спрейчик від ТМ "Леся Згарда". Пропоную поглянути на детальки:

пʼятниця, 15 травня 2015 р.

Геометрична квартетна сторінка.

Привіт феєчки. Сьогодні я до вас зазирнула показати період своєї донечки "мама познимкуй мене". Таким чином ми наробили гігабайти фотографій і я тепер маю що заскраплювати. Для роботи я використовувала чудові чіпики від майстерні "Вензелик", а також штампики від ТМ "Леся Згарда". Запрошую глянути на мікс моїх фотоздібностей та скрапматеріалів.
 Чіпборд від майстерні "Вензелик"
 Штампи від ТМ "Леся Згарда"
Запрошую вас приєднатися до нас у завданні з чотрима фотографіями на сторінці у "Штампоманії".




субота, 2 травня 2015 р.

Продовжую вчитися і новеньке завдання в LZ.

Привіт. Сьогодні я хочу показати листівочку в дивному для мене стилі і настрої. Мені хотілося зробити щось монохромне, лаконічне і просте. Для цього чудово підходять ножі кола від Spellbinders та мої улюблені штампики від ТМ "Леся Згарда".

пʼятниця, 1 травня 2015 р.

Спреї від ТМ "Леся Згарда". Листівочка і МК.

Привітики. Сьогодні я до вас з чудесно кльовезною новиною. Тепер мій улюблений виробник штампів має в асортименті і чудові спреї. Як мармеладки, як веселка, красивезні і зручнезні. 
Власне з ними я й створила листівочку.

Популярні публікації