вівторок, 4 березня 2014 р.

Весна іде красу несе... Для Crafty Ann

Привіт. Довго не могла зліпити двох слів до купи, аби щось написати у блозі. Перемикала вкладки між Громадським, п*ятим  та іншими каналами, які висвітлювали новини. Писала вірші про Небесну Сотню і старалася не плакати. Якось це все дуже дуже вже боляче.
Але прийшла весна. З кожною весною до нас приходять нові мрії, нові плани і навіть деревця розпускають нові листочки. Щиро бажаю, аби у нашій оновленій, омитій кров*ю та слізьми  країні відбулося багато позитивних змін. Змін які допоможуть слову "українець" звучати гордо.
Весна у мене асоціюється з зміною гардеробу. Хочеться одягати сукенки та нюхати квіточки... І листівочка у мене відповідно сукенково-квіткова. Запрошую до перегляду:
Деякі квіточки куповані, а деякі довелось робити самотушки (різниця між квіточками вкрай помітна). І як завжди мені допомагали ножі від Crafty Ann.  Платтячко, листочки і бордюрчик.
Хочу з цією листівочкою прийняти участь у таких завданнях: "Дыхание весны" від Территории талантов:
Найніжні квіти - перші квіти. Власне з них і черпала натхнення для цієї листівочки 
  

 "Моя весна" от Киевского Скрапклуба:
   
Задание "Весенне-рукодельное" от блога Sun House
И Арт-класс "Цветы" от блога Простые радости

У мене все. Гарного весняного настрою. Все буде добре!
7 коментарів:

 1. Cаме так, весна іде, у нас нові мрії і плани, але не для всіх вона прийшла((( Дуже важко досі змиритися з такою несправедливісю...
  @
  А творчість рятує, листівочка надзвичайно красива, насичена по-весняному. Квіточки - супер (до речі не помітила різниці) Бажаю перемог!

  ВідповістиВидалити
 2. Боже..какая красота...а у меня................с рук всё падает..2 месяца уже..возьму бумажки..и сижу с ними как помешанная..перебираю..и опять отлаживаююююю..Гарного весняного настрою. совершенно нет...........

  ВідповістиВидалити
 3. Адріана, яка краса!!!!!! Така квітуча листівка!!!!!!! Як справжня весна))) Дякуємо від блогу Ванільні мрії)))

  ВідповістиВидалити
 4. Адриана, очень красивая открытка. Мне понравились ножи Crafty Ann, хотя боялась их покупать, глядя на видео. Желаю мира Украине.

  ВідповістиВидалити
 5. Сонечко, чудова листівочка-веснянка! дуже гарна! Ванільне тобі дякую ;) від мене!
  А зміни вже відбуваються. Думаю ніколи ще ми не гордились так своїми людьми, своєю країною! Нехай країна собі оновлюється, як все навесні! Та квітне!

  ВідповістиВидалити
 6. очень здорово! Цветник! спасибо что с Территорией Талантов

  ВідповістиВидалити
 7. Весна идет, весне дорогу! Красота какая!!! спасибо от Киевского скрапклуба)

  ВідповістиВидалити

Популярні публікації